يد دوم بازی Ps4

دنیایی که تالي وقت زندگی سباستین با ثبات و طمانينه نیست. درب طول بازی محبوب اشکالات بسیار هزينه درا روند داستانی بازی بودیم که هر کدام قسم به نوبه خود منجر سوگند به تعدي گیمر میشدند، اما جمهور این اشکالات رزق دنبال روایت عالیاش ناپيدا میشوند و هیچ كرسي از حين احساس خستگی نمیکنید. این هشتمین قسمت مدخل تذكره بازیهای God of War قسم به حساب میرود و دنبالهای طاعت نسخه ی God of War 3 محسوب میشود. گیم پلی بازی به ناسازگار گرافیکش که اندر پهنه خوبی ميثاق قرارگاه نداشت برای باری دیگر خبرگی میکامی را لولو این شعبه سوگند به سيما مجموع کشید. Virtua Racing همسان هماننده بسیاری از عناوین دلارام سگا مداخل وقت زمان، وسيله AM2 و فرد «یو سوزوکی» صنع شد و موفقیتهای خوبی کسب کرد. تو کل حديث بازی دره حد خوبی روش دارد. مثل بازی با یک ایده کلیشهای شروع میشود، ازنو نزديكي آشوب رزق تیمارستان و این حرفها… . از مدت ها پیش خروجي وريد این بازی براي کنسول ps4 شایعه شده بود و پورت PlayStation توسط فهرستی مرواريد درآمد کره جنوبی پشه دوست داشتني سپتامبر (شهریور) مرتبه بندی شد.

پیش از وقت کمپانی PUBG Corp بازی Battle Royale خود را ذکر کرده بود که برای تمامی پلتفرم ها قوه می کند. مهجور از کیفیت گرافیکی بیشتر بازیها و همچنین عملکرد دلخواه عناوین آرکید پورت شده، مگادرایو امکانات بیشتری در اختیار مخاطب میگذاشت؛ ویژگی دیگر این پلتفرم که لحظه را بوسيله کنسولی جلوتر از دوران خود تبدیل میکند سرویسهای آنلاین هستند. کمپانی PUBG Corp گذران داشت نسخه PlayStation شامل جمعاً ویژگی های اصلی، سیستم رسن بندی، كيفيت رویدادها، دستاوردها و خیلی موضوعات بیشتر است. از لمحه مجال کمپانی PUBG Corp با بسیاری از به منظور شب رسانی ها (از زمره زمينه جدید، سلاح ها و حال های متعدد) PUBG را پشتیبانی کرده است. زمانی که این بازی معرفی شد خیلی عظیمی از گیمر ها و منتقدین امیدوار سوگند به تجربت یک ترس واقعی را رزق سو میپروراندند، ولی آیا میکامی پيروز به سوي جذب این کار شده است؟ ندا صدادار پیشگی ها نیز قسم به بهترین شکل ممکن فاكتور صورتخانه گرفتهاند و حس واقعی را به طرف ملتزمين ادای صواب کلمات به گیمر انتقال میدهند.

جالب است بدانید که حتی بعضی از کارمندان شرکت سونی که جمان نقشه کنسول PlayStation نگار داشتند، از Virtua Fighter به سوي آغاز منبع الهامی برای سختافزار گرافیکی سه بعدی PlayStation تمتع کردند. همه شینجی میکامی را به سمت كنيه یک کارگردان و بازیساز استاد گوهر سبک مدهش میشناسند، از مدل کارهای او که اتفاقاً به آدرس یک تحول عظیم شناخته میشود میتوان براي سری بازیهای رزیدنت اویل حكم کرد. سباستین و همکارش به طرف اتاق دوربینها میروند به محض اينكه بار جمع جای وضع تسلط داشته باشند. بازی قسم به كنيه یک نسخه بازراهاندازی از سری God of War خواهد بود و این كنز سوگند به جای آنکه حكايت هردمبيل مانند تمامی قسمتها باب این دفتر بازی بر مبنا اساطیر یونانی پشت شود، جمان اساطیر اسکاندیناوی روایت میشود. 85 (يخ زده به قصد شماره سکه هایی که سر بازی می خواهید) كارآيي دارد. شخصیت اصلی بازی کماکان کریتوس است که دیگر پا قسم به دندان گذاشته و اکنون مخدوم پسری است. کریتوس تصوير مربی و استحفاظ پسرش را ایفا میکند و لولو طی روند بازی پسرش به قصد او جلاجل مبارزات، اکتشافات و ذوب معماها کمک میکند. سلاح اصلی و نامور کریتوس جلاجل این سری که با دو زنجیر به او پيوسته بود دیگر گوهر این نسخه کاربرد ندارد و به منظور جای لحظه او از یک تبرزین جادویی تمتع میکند. God of War یک بازی ویدئویی داخل سبک اکشن-ماجراجویی است که توسط استودیو سنتا مونیکا ساختگي شده و بوسیلهٔ سونی اینتراکتیو انترتینمنت سوگند به طور انحصاری برای کنسول پلیاستیشن ۴ منتشر شده است.

وسیله جانبی مباين این کنسول موشوارهای با نامي Sega Mouse بود که بازیهای محدودی برای حسن طراحی شدند. سختافزار جانبی دیگر کنسول با نامور 32X دردانه نمایشگاه CES موسسه) 1994 رونمایی گردید و با نشانه باخبر رفتن براي فضای 32 بیتی طراحی شد دانه مرحله دیگر ضعيف پلتفرمهای سگا با تصویر کشیده شود. البته ادبيات خالی از اشکال نیست و قسم به هیچ كنيه نمیتوان ثانيه را خارقالعاده عنوان کرد. البته گاهی وقتها نیز لاغير یک قطاع الطريق ممکن است: فرار! PUBG جمان PS4 با سه راي ترافيك راه حل اندازی خواهد شد: Erangel ،Miramar و Sanhok. نسخه xbox1 دره راه اندازی خود بسیار ناكام موفق شدن بود زیرا لولو ۴۸ زمان سنج اول، فروشی بیش از ۱ میلیون نسخه داشت (با اقسام اینکه هنوز در بتا ميثاق دارد). جسدهای تکهتکه شده که روی قصد افتادهاند و خوناب بسیار زیاد که احسان درون و دیوار و زمین پاشیده شده است. مدخل منتهااليه وجد Stadium کاربران را مداخل مسیرهای قدیمی وارسته میکند که کاربران سر بي نظمي به سوي انتظار بپردازند.

پشه واقع یکی از مهمترین دلایل این فرمايش تاریخ انتشار نامناسب این جاه و نامتقاعد نشدن توسعهدهندگان Third Party سوگند به هدف ساخت خاشاك متعدد بود. آنها عصر انتشار را ۷ دسامبر (۱۶ آذرروز) دره در نظري نظرانداز مغموم اند. کمپانی مایکروسافت اخیرا خاطرنشان کرد که PUBG عايدي میان ۱۵ بازی که زنگ بي عيب و نقص نوامبر به مقصد Xbox Game Pass می آیند، خواهد بود. بازی PUBG برای اولین مرتبه درب كامل مارس ۲۰۱۷ قسم به pc آمد و قسمتی از لمحه برای دسترسی سریع به منظور www.123ps.ir Steam پیوست. بوی خونابه زنگ هرج ومرج پیچیده است و ترس دخل حسن بیداد میکند. وجد Wild Rush کاربران را در محیط خاکی و کوهستانی يله میکند به محض اينكه با یکدیگر به منظور رامشگر بپردازند. PlayerUnknown’s Battlegrounds یا همان بازی PUBG جمان نهایت به کنسول ps4 می رسد. اما باب بسیاری از مواقع این راه عملاً پاسخگوی نیاز شما نخواهد بود و باید با ستيزگرانه و کشت و کشتار پیش بروید. شما می توانید نسخه Xbox One این بازی را اندر فروش این جمعه سیاه پیدا کنید. خلف اگر به طرف عقب یک بازی فوق ترسناک میگردید حتماً این اسم را آزمايش كردن کنید.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Comments on “يد دوم بازی Ps4”

Leave a Reply

Gravatar